Найкращі мобільні застосунки для вивчення німецької мови

...

Сучасні технології спрощують самостійне навчання, зокрема вивчення іноземних мов. В інтернеті є безліч безоплатних ресурсів для вивчення німецької. Це і мобільні програми для смартфонів, і різні інтерактивні портали, блоги тощо. Особливо популярні ігрові програми.

Duolingo — найкращий мобільний додаток з вивчення німецької мови

Для початківців підійде інтерактивний застосунок Duolingo. Це популярний тренажер, який опрацьовує всі аспекти мови. Безоплатна версія повністю покриває базові потреби учнів. Платна програма відкриває офлайн-доступ та можливість збереження досягнень. Duolingo можна встановити на смартфон або використовувати у браузері.

Deutsche Welle — вчимося безоплатно в ігровій формі

Софт підходить для тих, хто вже має базові німецькі знання. Перед проходженням можна пройти тест та визначити рівень володіння мовою. Уроки включають короткі відео та ігрові завдання. Застосунок розвиває навички аудіювання, говоріння, лексичні знання. Містить повну інформацію про граматичні правила. Можливий вибір основної мови. Платна передплата відсутня.

Quizlet — продуманий самовчитель для учнів будь-якого рівня

Програма містить готові добірки слів. Дозволяє створювати власні картки й списки, вивчати нові фрази. Існує функція відкладеного вивчення складних слів. Програму можна встановити на смартфон або використовувати вебверсію у браузері. Обліковий запис доступний з будь-якого гаджета. Можна використовувати базову версію або платну з офлайн-доступом, опцією завантаження зображень та іншими додатковими функціями. Передбачено пробну передплату.

Der Die Das — ефективна допомога у запам'ятовуванні артиклів

Застосунок виконано в ігровій формі — користувачам потрібно вибрати, до якої групи віднести слово. Корисно для відточування навичок використання артиклів та визначення роду іменників. Підходить для всіх рівнів. Доступний в офлайн-режимі. Для використання необхідне володіння англійською. Доступна безоплатна й платна версії.

Memrise — найкращий додаток для запам'ятовування німецьких слів

Додаток допомагає запам'ятати нові фрази, формули та терміни. Розвиває навички говоріння й аудіювання. Безоплатної версії для повноцінного навчання недостатньо. Потрібно підписатися.

Nemo — безоплатна програма для швидкого результату

Продумана програма дозволяє прокачати всі сфери німецької. За допомогою Nemo можна запам'ятати нові слова, відточити вимову та виправити акцент. Серед унікальних особливостей — вбудований диктофон. Записуйте своє мовлення в режимі плеєра й ефективно опрацьовуйте помилки. Самостійно вибирайте темпи навчання.

German Irregular Verbs Wizard — програма для запам'ятовування німецьких минулих часів

Додаток орієнтований на вивчення неправильних дієслів і правил їхнього вживання в минулому за унікальною технологією. Включає навчальні відеокартки для активізації візуального запам'ятовування. Перевірити рівень засвоєння матеріалу можна у вбудованому тестуванні.

Найкращі сайти для навчання

Для тих, хто прагне вивчати німецьку з комп'ютера, розроблені спеціальні навчальні вебсайти. Ефективно вивчати мову допоможуть сервіси:

  • Schubert — містить граматичні й лексичні онлайн-вправи;
  • Mein-deutschbuch.de — тренажери, словники, відео та тексти на єдиному веб-ресурсі;
  • Statista — містить графіки німецькою мовою;
  • Lingokia — включає граматичні правила та вправи.

Найкращі мобільні програми для вивчення німецької мови — задоволення та користь

Займатися у сучасних мобільних додатках дійсно зручно. Вони дозволяють у будь-який час, у будь-якому місці вивчати мову, не відриваючись від особистих справ. З їхньою допомогою час у пробці, на прогулянці в парку, на пробіжці можна проводити з реальною користю, підвищуючи свій рівень володіння німецькою. Чим більше часу ви приділяєте заняттям і практикуєтеся, тим швидше й легше зможете досягти поставленої мети. Для оптимального результату можна одночасно використовувати кілька додатків, спрямованих на тренування різних видів мовної діяльності. Це забезпечить необхідну зміну мозкової активності, що оптимізує вивчення.

Широкий вибір ресурсів та додатків для вивчення німецької дозволяє легко та швидко освоїти важкі теми. Самостійного навчання може бути достатньо для подорожей та проживання у Німеччині. Тим же, хто хоче вчитися або працювати закордоном, рекомендуємо пройти курси мов у центрі Oratorica.

 

Дата публікації: 18/04/2022 12:13
Дата перевидання: 15/11/2023 12:13
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call